Praha-klecici-nemecke-zen

17. června 2011 od  
Sudety

Praha (poblíž křižovatky U Anděla) - klečící německé ženy s hákovými kříži na čele předhozené pražanům

Komentáře

13 komentářů v “Praha-klecici-nemecke-zen”
 1. Karel Kokoška napsal:

  no co na to rict uz je to davno uz to mozna prebolelo ty ženy už to maji za sebou už jsou na pravde boží Ale dobra zprava na konec TED JSOU NA TECH KOLENACH CESI A DLOUHO A JESTE DLOUHO BUDOU SNAD AZ DO KONCE SVETA ZA TEN SVUJ BOJ S VETRNYMI MLYNY -POMSTA ZA SUDETY ! (čest praci a dejte si jednu štipanou pusu)

 2. David Novák napsal:

  Zlo plodí zase jen zlo. Takhle klečeli češi, židé s vězdami na čele před tím. Je to prostě pomsta za křivdy co páchali oni nám. Pokud vám někoho zabili, umlátili či popravili a vy jste jim odpustili, chvála a obdiv vám.

 3. marek napsal:

  Pan Karel KOkoška je asi trošku mišuge koukám a něl by vyhledat lékaře a nebo se odstěhovat do Německa když se cítí jako Němčour a né Čech

 4. Saša napsal:

  No jo prahouni prvně pomáhají oddílům SS vyplavit parašutysty (moraváky a slováky) na reslovce a pak honěj ramena.Hlavně že v 1939 stáli a hajlovali 😀 Prahouni sou k smíchu

 5. Ivan Audy napsal:

  Pane Staša – Váš komentář je nejlepší, vlastenci a povstalci z Prahy instalovali německých vojskům i ukazatele, aby co nejrychleji projeli Prahou. A dnes lezou do zadnice velmocím, které ČSR vlastně prodali Hitlerovi.

 6. emanuel haag napsal:

  Za celu vojnu pražaci sa schovavali a pchali sa do zadku nemcom,ked bolo po vojne vzniklo prazske povstanie,prekotili električku a o houskách a suchyho salamu stavali barikady, To uz len bolo povstanie 🙂 Zasluha na hovado.

 7. Libor napsal:

  Četl jsem vzpomínky těch, co poválečné běsnění zažili a musím říct, že mi bylo do breku. Cítím nevýslovný stud, smutek a zlost, že za zločiny na občanech ČSR německé národnosti dosud nebyl nikdo potrestán. Je to ostuda a vizitka toho národa, ke kterému bych se v tomto okamžiku raději nepřiznal a vážně uvažuji o emigraci…

 8. Leni napsal:

  Je mi z toho všeho dost úzko,protože zjišťuji že po skoro sedmdesáti letech si lidé nemůžou-spíše NECHTĚJÍ odpustit.Ano, při odsunu sudetských němců docházelo k odporným věcem,a toto VELICE ODSUZUJI A STYDÍM SE.
  Musím se ale ptát co všechno tomu předcházelo?
  Uvědomuje si německý národ jakou bolest a utrpení způsobil tolika jiným národům?Za vším stojí lidská nenávist,závist a hamižnost.Co slíbil Hitler Němcům když ho podpoří?ŘEKL JIM ZA JAKOU CENU?TA CENA BYLA PŘÍLIŠ VYSOKÁ.
  Prosím odpusťme si navzájem,přiznejme chyby našich předků……a všichni se snažme aby se takovéto věci už NIKDY nestaly.

 9. Schoberlovci napsal:

  … Hitler slíbil lidem práci, Stalin lepší zítřky. Oba byli fanatici, kterým naletělo spousta podobných povah. Proč to ale odnášel obyčejný člověk, podřizující se režimu za tyhle „blby“ životem, zdravím a svobodou? Proč se nepostavil a neřekl, jdi s tím do pr..ele, máme lepší řešení. Závist, nenávist, to by měla nahradit přirozená povaha člověka, kterou by měl být rozum a láska. Mohl bych napsat knihu o stejném přístupu bývalého náčelníka STB, který ve svých 58letech otravuje nám ostatním sousedům život provokacemi, soudy a to jen proto, že se nudí(nepracuje již 12let) a kompenzuje si tím ztracenou moc nad osudy lidí v minulém režimu. Bere tučnou výsluhu, vždyť je to JUDr. Sice nesmí vykonávat právnickou činnost, ale díky skvělým výsledkům za soudruhů mu naše země dává odměnu za služby v budování komunismu. Co na to ty maminky, prosící národ prostřednictvím televize o prostředky na operaci svého nemocného potomka? Nehodily by se jim peníze, jenž dáváme těmhle „zmetkům“? Lide český, nepostřílíme je taky, jako to dělali oni za a po válce? Nevyřeší se tím spousta zla? Ne, nepostřílíme, ani jinak nepotrestáme, umíme odpouštět a raději se dál budeme bránit a skládat se na charitu. V tom je ten rozdíl mezi rádoby vykonavateli spravedlnosti. Ano trest, ale ne bez soudu a práva hájit se!

 10. Omar napsal:

  DOBŘE JIM TAK!!!

 11. Ferina.cz napsal:

  ODSUN NEBO VYHNÁNÍ? Jak se dívá na minulost naše mládež? http://www.eustory.cz/files/files/ARCHIV_PRACI/ODSUN.pdf
  Stojí za přečtení.

 12. petr weinen napsal:

  Češi po valce byli jako špinavé zvířata…!

 13. Igor68 napsal:

  To je tak něco ubohého a nízkého….ubohost česká FOREVER .

Přidej komentář

Napište zde svůj názor nebo komentář,...
Pokuď chcete přidat obrázek ke svému profilu, registrujte se zde gravatar!